[av_revolutionslider id=’1′]

Partnerzy

Lammi-Fundament to część fińskiego koncernu Lammin Betoni, posiadającego ponad pół wieku doświadczeń w projektowaniu i produkcji materiałów budowlanych. Robimy wszystko, aby nasze produkty były nowoczesne, bezpieczne, oszczędzały koszty i usprawniały procesy budowlane.

TASSU

Szalunki fundamentowe TASSU to szybkie, łatwe i oszczędne w kosztach rozwiązanie przy realizacji mocnego fundamentu budynku. Forma o długości 5 metrów wyposażona w podstawowe zbrojenie prętowe, ważąca około 20kg pozwala na wykonanie solidnej podstawy fundamentu w ciągu jednego dnia.

Szybko, łatwo i oszczędnie

Praca przy montażu elementów systemu TASSU jest łatwa, nie wymaga specjalistycznych kwalifikacji, czy specjalnych narzędzi, wystarczą nożyce do cięcia, drut wiązałkowy i klucz zbrojarski. Formy są lekkie, więc łatwo jest je przenosić. W razie potrzeby możemy  zastosować zbrojenie dodatkowe. Na wszystkie prace montażowe i betonowanie wystarczy jeden dzień. Po zalaniu betonem elementów TASSU nie trzeba demontować, odpada więc problem usuwania odpadów.

Wydatki nie wymkną się spod kontroli

Kalkulacja wydatków budowy fundamentu nie sprawia trudności. Dokładnie wiemy ile elementów potrzebujemy, ile betonu musimy zamówić i ile czasu będą trwały prace. Brak jest kłopotliwych odpadów, a plac budowy pozostaje czysty i bezpieczny.

Proste i jasne instrukcje wspomagają montaż

Wraz z dostawą form TASSU budowniczy otrzyma szczegółowe i zrozumiałe instrukcje, wyjaśniające sposób wykonania wszelkich kształtów i połączeń. Zarówno profesjonalni wykonawcy i inwestorzy budujący systemem gospodarczym mogą zawsze liczyć na wyczerpujące informacje ze strony pracowników Lammi-Fundament.

Wideo z montażu szalunków fundamentowych TASSU