[av_revolutionslider id=’4′]

O nas

DOMBUD Sp. z o.o.
Istniejemy dla Państwa, na rynku polskim od ponad 40 lat. Siedziba naszej firmy znajduje się na śląsku, w Warszowicach, w bezpośrednim sąsiedztwie drogi szybkiego ruchu DK81, kierunek Skoczów – Katowice.
Jako betoniarnia obsługujemy okoliczne rynki, do których zaliczyć możemy m.in. Żory, Jastrzębie-Zdrój, Cieszyn, Skoczów, Pszczyna, Mikołów, Orzesze, Chybie, Strumień oraz wszystkie mniejsze miejscowości z nimi sąsiadujące.  Dombud Sp. z o. o. to przede wszystkim lata doświadczeń i stałej współpracy z kontrahentami oraz dostawcami towarów i usług. Jako rodzinna firma, stawiamy na bliskie relacje i partnerstwo, dlatego nasza kadra to wieloletni pracownicy, z ogromnym doświadczeniem w branży budowlanej. Dzięki temu, możemy służyć naszym partnerom fachową poradą oraz produkcją betonu i prefabrykatów betonowych charakteryzujących się wysoką jakością.

Doskonalimy się i zmieniamy dla Was, dlatego stawiamy na nowoczesność i innowacje technologiczne. Korzystając z Funduszy Europejskich  wybudowaliśmy nową linię do prefabrykacji. Rok 2018 i 2019, to rok, który stoi pod znakiem rozbudowy i inwestycji w innowacyjne linie technologiczne służące do produkcji prefabrykatów betonowych. Inwestycje pozwolą nam zaspokoić potrzeby płynące z rynku i zwiększyć moce produkcyjne.

Tak więc z firmy, której główną domeną była produkcja betonu towarowego, poszerzamy asortyment o nowe produkty i usługi. Efektem takich działań jest m.in nawiązanie współpracy z fińską firmą Lammi Fundament, która produkuje w Polsce szalunki ław fundamentowych.

DOMBUD Sp. z o. o. posiada Zakładowe Laboratorium Betonów, dzięki któremu na bieżąco prowadzone są badania jakości wykorzystywanych surowców oraz wyprodukowanych mieszanek betonowych i stwardniałych betonów, dla zapewnienia ich odpowiedniej jakości. Ponadto istnieje również możliwość pobierania próbek i prowadzenia badań świeżej mieszanki betonowej na budowach.

Kadrę Laboratorium stanowią osoby posiadające doświadczenie, wiedzę i kompetencje poparte licznymi certyfikatami. Laboratorium wyposażone jest w nowoczesny sprzęt, który umożliwia zapewnienie ścisłej kontroli jakości i spełnienie wymaganych parametrów produkowanych wyrobów. Są to między innymi:

  • nowoczesna maszyna wytrzymałościowa do prób statycznych o maksymalnym obciążeniu 2000 kN z napędem elektrohydraulicznym,
  • urządzenie do nieniszczących badań konstrukcji betonowych – młotek Schmidta,
  • aparat do pomiaru zawartości powietrza w mieszance betonowej,
  • sprzęt do pomiaru konsystencji świeżej mieszanki betonowej – stożek Abramsa, stół rozpływowy, aparat Ve-Be,
  • wytrząsarka laboratoryjna z zestawem sit do przesiewania kruszyw,
  • inne przyrządy niezbędne w kontroli jakości betonu i wyrobów betonowych.

Laboratorium Zakładowe DOMBUD prowadzi:

  • bieżącą kontrolę surowców stosowanych w produkcji,
  • badania betonów od etapu świeżej mieszanki betonowej, poprzez kontrolę transportu, aż po zabudowanie betonu w konstrukcji,
  • badania stwardniałych betonów,
  • kontrolę produkcji i badania produkowanych prefabrykatów betonowych.

DZIĘKUJEMY ZA TO ŻE JESTEŚCIE Z NAMI
ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ.